O nas

Już sama nazwa Galerii kusi zmysły, wszak malwy to kwiaty lata. Piękne i zarazem bardzo swojskie, przywołujące wspomnienia beztroskich dni. Ambicją właściciela Galerii Mallwowej jest stworzenie miejsca w którym odwiedzający poczują się niemal jak w domu. Przyjazna atmosfera, kojący zmysły wystrój wnętrz, bogata oferta i niezwykła dbałość o komfort klientów to znak rozpoznawczy Galerii Mallwowa – nowego obiektu handlowo-usługowego, który od 27 czerwca 2013 roku umila codzienność mieszkańcom Wielkopolski.

Ze względu na lokalizację Galerii na granicy miasta Poznania, w pobliżu Lotniska Ławica, autostrady A2 oraz Głównej Obwodnicy Poznania. szczególnie zapraszamy mieszkańców zachodniej części miasta i okolicznych miejscowości: Skórzewa, Dąbrówki, Dąbrowy, Plewisk, Palędzia, Wysogotowa, Dopiewa.
Galeria Mallwowa to miejsce w którym można dokonać w komfortowych warunkach różnorodnych zakupów. Dbają oto takie prestiżowe sieci jak „Piotr i Paweł”, drogeria „Rossman”, oraz wkrótce liczne sklepy odzieżowe i obuwnicze. Galeria może być także miejscem spotkań przy kawie czy dobrym obiedzie. Kawiarnie i restauracje usytuowane w Galerii będą rozpieszczać gości kulinarnie.
Nasza codzienność to także prozaiczne problemy – w ich rozwiązaniu również pomoże wizyta w Galerii Mallwowa, gdzie już niedługo czekać będzie bank, apteka, kwiaciarnia i gabinety lekarskie. Rozrywkę zapewni klub fitness Fabryka Formy (1446 m2) i centrum Bowling Klub (1380m2) a także plac zabaw dla dzieci.
Jednym słowem każdy znajdzie tu coś dla siebie.

 

Dogodny dojazd, bezpłatny parking z 223 miejscami postojowymi skuszą zmotoryzowanych do odwiedzin Galerii Mallwowej.

 

Mamy nadzieję, że docenią państwo urodę i funkcjonalność nowego obiektu, którego kubatura wynosi aż ponad 60 tyś. m3. O jakości projektu zadbała firma BUI Forum Sc. Pozostaje tylko raz jeszcze zaprosić w gościnne progi Galerii. Stwórzmy wspólnie nową „Mallwową” społeczność. Pomogą w tym liczne imprezy i okolicznościowe wydarzenia, których Galeria będzie gospodarzem.
Galeria Mallwowa to jakość całkiem nowa! A zatem do zobaczenia w Mallwowej.

Piotr Jose

NASZE MARKI